EstonianetRussianEnglish (UK)

KORTERID KADRIORUS MILJÖÖVÄÄRTUSLIKUS PIIRKONNAS


MUST LUIK KORTERID NARVA MNT 90

Suursugune ja rahulik aura, käeulatuses lainetav meri, värviküllane Kadrioru park, Luigetiik ja Presidendiloss on saamas endale noobli kaaslase pikkadeks sajanditeks.
1970.ndal aastal valminud Kadrioru Keskuse kohale kerkiv kolmekorruseline, 32 korterit ja 4 äripinda hõlmav hoone ning samas asuv ajalooline villa Mon Repos ongi üheskoos projekt nimega Must Luik.


Musta Luge keldrikorrusel asub valvega parkla ja panipaigad. Parkimiskohti on kokku 35. 

See nimi toob iga tallinlase suunurka uneleva naeratuse ja silme ette ühe tuttava kujundi. Elegantsi ja rahu kiirgava kaardus kaelaga musta luige – Kadrioru ammuse sümboli.

On täiesti mõistetav, et selline maja ei saa pakkuda üksnes moodsaid ruume. 
Must Luik on tulevikku vaatav ja kõrgemale standardile vastav elukeskkond. 
Üks parimaid, mis Tallinnal pakkuda on.
Arhitekt Enn Rajasaar

 

 

 


UNISTUSTEST TEHTUD MAJA


Termin “Must Luik” tuleb iidsest Lääne kontseptsioonist, et kõik luiged on valged. Selles kontekstis on “must luik” metafooriks millelegi mida pole olemas. Aga kui 17. sajandil avastati Austraaliast must luik siis see muutis termini tähendusrikkalt selleks, mis ta on praegu: eeldatavalt võimatud sündmused siiski vahel juhtuvad.
Meie kõige veidramad unistused on need, mis mustade luikedena võivad muuta maailma ja mille täitmisest loobumine oleks patt elu vastu.
Just sellepärast oleme tahtnud luua Tallinna kõige kaunimasse ümbrusesse unikaalse maja. Maja mis tuletab iga päev meelde, et elu ilma unistusteta pole midagi väärt.

Must Luik Kadriorus pole midagi harilikku ega keskpärast – see pole lihtsalt koht peale tööd magamas käimiseks. See on osa elaniku iseloomust, tema unistustest ja karakterist. Kellestki, kes astub hallist massist välja, et olla oma lennukate mõtete ja saatuse vääriline.
Must Luik on üks samm selle inimese jaoks kes teab, et kõige imetlusväärsem enda ja teiste jaoks ollakse siis, kui liigutakse oma võimete piiril. See nõuab ausust enda vastu ja parimast parimat miljööd. Ega asjata lasknud Peeter Esimene just Kadriorgu ehitada suvekodu oma armsamale tsarinna Katariinale. Seda kirge on näha siin paleedes ja pargis tänapäevani. Ega ka Presidendiloss pole kerkinud Kadriorgu lihtsalt juhuse sunnil. Lähedal asuv meri, Tallinna kauneim park ning imeline ajalooline elegants teevad Mustast Luigest šiki kinnisvara briljandi.
Me elame kahte elu – üks on see millesse me igal hommikul ärkame, teine aga see mida kanname alati oma hinges. Must Luik ühendab need kaks elu – annab oma tiivasule, et saaksid kirjutada ise oma saatuse lehekülgedele just sulle sobivaid peatükke.


Must Luik_transparent_bg
 


© 2014 NG Eesti. All Rights Reserved. Proudly Built with AS NG Eesti and

www.must-luik.ee


Notice: Use of undefined constant COP_JOOMLA - assumed 'COP_JOOMLA' in /home/la02/15718103/mustluik/modules/mod_ext_menumatic/mod_ext_menumatic.php on line 39

Developed in conjunction with Ext-Joom.com


Notice: Use of undefined constant COP_JOOMLA - assumed 'COP_JOOMLA' in /home/la02/15718103/mustluik/modules/mod_ext_menumatic/mod_ext_menumatic.php on line 39

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

ng logo